Ніксор Україна

Ніксор Україна

Ніксор Україна виконує всі види зовнішніх та внутрішніх гідроізоляційних робіт – для фундаментів, швів, стін будинку, підлоги, цоколя, бетону, стяжки підлоги, підвалів, гаражів, басейнів.

Порошкові гідроізоляційні матеріали

Такі матеріали являють собою різні сухі суміші на основі цементу з додаванням пластифікаторів, клеючих і в'яжучих компонентів. Їх особливістю є те, що вони готуються безпосередньо перед нанесенням на поверхню. Сам процес приготування такий самий, як і у всіх сухих будівельних сумішей. Найбільш часто використовуються ці гідроізоляційні матеріали для басейнів, при створенні бетонних стяжок або оштукатурюванні стін у підвалах. Порошкові матеріали мають досить високі гідроізоляційні якості. Вони проникають у всі можливі щілини, тріщини і заповнють собою будь-які порожнини. На жаль, у порошкової гідроізоляції є один істотний недолік - суміш дуже швидко сохне. І тому доводиться робити заміси маленькими порціями і наносити за раз на невеликі площі.

Щоб виконати якісну гідроізоляцію, не потрібно яких-небудь спеціальних навичок або вмінь. Всі сучасні матеріали виготовляються за технологією, що дозволяє полегшити облаштування і при цьому досягти максимально можливого захисного ефекту. Головне, правильно підібрати матеріали. Саме це є запорукою успішного захисту від вологи і довговічною експлуатації всієї споруди в цілому.

Порошкові гідроізоляційні матеріали

Плівкова гідроізоляція

Ще одним побратимом рулонних гідроізоляційних матеріалів є плівкова гідроізоляція. На відміну від руберойдів, вона виробляється з полімерів, таких як поліетилен, поліпропілен, ПВХ. Поліетиленові плівки є досить поширеною гідроізоляцією для покрівлі завдяки своїм експлуатаційним якостям. До всього іншого, поліетиленову гідроізоляцію застосовують при створенні бетонної стяжки в приміщенні. Серед плівкової гідроізоляції особливо слід відзначити ПВХ мембрани, які представляють собою багатошаровий виріб з різних полімерів з певними якостями і властивостями. Укладання плівкової гідроізоляції проводиться простим настилом або за допомогою спеціальних клеїв. Існують плівкові мембрани клейким шаром.

Плівкова гідроізоляція

Рулонні гідроізоляційні матеріали

Цей тип матеріалів був одним з найпоширеніших у минулому столітті. Найбільш доступні матеріали цього типу руберойд, толь, шклорубероїд. Їх використовували як гідроізоляційні матеріали для фундаментів, дахів і підлог. Основою для матеріалів рулонного типу служить картон або склотканина, пропитана бітумом з додаванням базальтової крихти. Більш сучасні гідроізоляційні матеріали рулонного типу створені як багатошарові мембрани і поєднують в собі якості гідро-і теплоізоляції. Укладання рулонних матеріалів проводиться кількома способами. Перший - це простий настил на поверхню під який-небудь інший будівельний матеріал з подальшим спільним кріпленням. Другим - укладання рулонної гідроізоляції шляхом наплавлення на поверхню за допомогою газового пальника. Цей спосіб пожежонебезпечним. Третій спосіб - являє собою наклеювання рулонної гідроізоляції на поверхню за допомогою різних мастик або спеціальних клеїв.

Рулонні гідроізоляційні матеріали

Ніксор Україна виконує всі види зовнішніх та внутрішніх гідроізоляційних робіт – для фундаментів, швів, стін будинку, підлоги, цоколя, бетону, стяжки підлоги, підвалів, гаражів, басейнів.

Ми працюємо на ринку України з 2017 року. Пропонуємо широкий ряд послуг: встановлення очисних систем, септиків та сепараторів, фільтрів, насосного обладнання.

Ми співпрацюємо з такими відомими постачальниками, як Nixor, Pedrollo, Delfin, Viatron, які зарекомендували себе як на ринку України, так і за її межами.

Слід зазначити, що гідроізоляційні роботи проводяться з обов'язковим врахуванням всіх властивостей об'єкта. По своїй вартості вони не є дорогим проектом і суттєво не впливають на вартість будівництва.

Питання що часто задаються

Цей вид представлений досить велим асортиментом. Це можуть бути фарби,грунтовки, мастики, клеї, пропитки, ін'єкційні матеріали і багато інших матеріалів.

Сьогодні на ринку гідроізоляційних матеріалів можна знайти великий асортимент даної продукції. Для того, щоб легше було зорієнтуватися серед усіх гідроізоляційних матеріалів, необхідно знати їх класифікацію та види.

У першу чергу гідроізоляція слід розрізняти щодо області її застосування. Вона може бути для внутрішніх або зовнішніх робіт. Також гідроізоляцію поділяють згідно основному компоненту -це може бути бітум, мінеральні компоненти, полімерні або бітумно-полімерні.

Ще вони можуть бути рулонні, плівкові,обмазувальні, мембранні, порошкові, проникаючі, штукатурні, обклеювальні і фарбувальні. А також багато інших в залежності від способу укладання та фізичного стану. Нижче наведені найбільш поширені гідроізоляційні матеріали, які використовуються в будівництві та ремонті.

Ще одним побратимом рулонних гідроізоляційних матеріалів є плівкова гідроізоляція. На відміну від руберойдів, вона виробляється з полімерів, таких як поліетилен, поліпропілен, ПВХ. Поліетиленові плівки є досить поширеною гідроізоляцією для покрівлі завдяки своїм експлуатаційним якостям.

До всього іншого, поліетиленову гідроізоляцію застосовують при створенні бетонної стяжки в приміщенні. Серед плівкової гідроізоляції особливо слід відзначити ПВХ мембрани, які представляють собою багатошаровий виріб з різних полімерів з певними якостями і властивостями. Укладання плівкової гідроізоляції проводиться простим настилом або за допомогою спеціальних клеїв. Існують плівкові мембрани клейким шаром.

 

Анатолій

Стяжки підлоги

Хлопці молодці. Дуже рекомендую

Ніксор Україна
Ніксор Україна
Ніксор Україна
Ніксор Україна

Ніксор Україна

Ніксор Україна виконує всі види зовнішніх та внутрішніх гідроізоляційних робіт – для фундаментів, швів, стін будинку, підлоги, цоколя, бетону, стяжки підлоги, підвалів, гаражів, басейнів.

Адреса:

м. Львів вул.Володимира Великого 2, кабінет 905

Графік:

з 11:00 до 18:00

Телефон:

+380673417686