Клінінгова компанія Clean Servis

Клінінгова компанія Clean Servis

Компанія Clean Servis надає послуги у Дрогобичі, Трускавці, Східниці, Бориславі, Стебнику, Стрию, Моршині, Самборі.

Прибирання після будівництва

Ось-ось у вас відкриття і ви вже запланували презентацію з величезною кількістю запрошених гостей, колег, клієнтів? Або у вас новосілля? А будівельники все ще закінчують працювати? Це ще не трагедія. Всюди сліди від фарби , клею , штукатурки, гори сміття і будівельного пилу. Рідко будівельні компанії здійснюють за собою прибирання приміщень, але і при його виконанні прибирання буде лише поверхневим. До слова сказати, післяремонтне прибирання своїми силами також не є виходом, так як це великі трудовитрати, а також рідко в якої людини є професійні засоби, здатні вивести ці види забруднень. Рішення проблеми дуже просте - потрібно звернутися до професіоналів і вони проведуть післябудівельне прибирання, яке являє собою різновид генерального прибирання. Персонал клінінгової компанії оптимально підбере хімію та обладнання, які з одного боку будуть достатньо сильними, щоб видалити сліди будівельних забруднень, а з іншого збережуть у повній цілості обробку приміщень. Варто відзначити, що професійні засоби не подряпають лаковані поверхні і збережуть глянець від тільки що зробленого ремонту.

Прибирання після будівництва

Прибирання після ремонту

Будь яка житлова будівля, заміський будинок, офіс або виробниче приміщення потребують хоча б два рази на рік генерального прибирання. При щоденному прибиранні не можна досягти ідеальної чистоти на всіх ділянках і поверхнях і це найголовніша відмінність щоденного прибирання від генерального. Надавані нами клінінгові послуги - це особлива ретельність і терміновість (в залежності від площі приміщення від 1-го до 2-х днів). Наші співробітники швидко та якісно проведуть необхідні роботи, назавжди звільнивши вас від проблем з прибиранням. Для багатьох людей проведення генерального прибирання перетворюється на тягар, суботники скорочують час роботи, який можна було витратити на примноження капіталу, а прибиральниця відмовляється залишатися до вечора. Виникає логічне запитання «Хто займеться генеральним прибиранням?».

Прибирання після ремонту

Прибирання прилеглих територій

В умовах міста простір, в якому існує і пересувається людина, доволі регламентований: він вкладений в схему забудови, перетин вулиць і переходів, паркові зони, ігрові майданчики і так далі. Будь-яке місце в місті виконує відведену йому функцію і має чіткі межі. Як правило, зовнішній вигляд будівлі залежить не тільки від її архітектури, але й від її «встроєності» в навколишній краєвид. Територія, прилегла до будівлі може служити і для відпочинку, і для парковки, але вона завжди несе певну інформацію про мешканців і про призначення тієї будівлі, навколо якої вона розташована. Акуратно підстрижені газони, наявність дерев, чистий тротуар, зручна під′їзна доріжка, доглянутий паркінг, відсутність вибоїн і тріщин в асфальті - всі ці ознаки формують позитивний і привабливий образ будівлі. Однією з ознак високого культурного рівня цивілізацій ранніх епох вважалися місця, спеціально відведені для сміття. Якщо сміття валялось на вулиці - це було свідченням військової розрухи та запустіння. В принципі, з тих пір, у відношенні людини до місця свого проживання мало що змінилося - воно має бути комфортним і доглянутим. Але в ті, відносно далекі часи, догляд за територіями міста міг складати проблему, так як для цього не було спеціальних засобів, і були потрібні великі трудовитрати. В теперішній час технічні знання, накопичені людиною, дозволяють утримувати територію в ідеальній чистоті і порядку. Прибирання прилеглої території стає все більш затребуваною послугою. Це в якійсь мірі залежить від усвідомлення людиною того факту, що вигляд навколишньої місцевості залежить тільки від її зусиль і має відповідати як її естетичним уявленням, так і вимогам санітарії та порядку. Існують певні правила і постанови, які регламентують експлуатацію територій (наприклад, обов′язкове прибирання сміття, очищення території від снігу і так далі). Комплексне прибирання території, яку пропонує наша клінінгова компанія, включає в себе проведення всіх необхідних робіт для збереження зовнішнього вигляду території, підтримання її чистоти і порядку.

Прибирання прилеглих територій

Чистка і захист твердих підлог

Підлоги є в будь-якій будівлі, вони є лакмусовим папірцем, одежинкою за якою зустрічають, доглянутість підлоги і її чистота має велику значимість для іміджу організації. Мабуть, з цієї причини жодне щоденне і генеральне прибирання не обходиться без миття підлоги. Щодня, щогодини, щохвилини підлоги піддаються впливу піску, вологи, а взимку ще й солі, тому існує певна програма догляду за підлогою. Метою догляду за підлогою є відновлення первісних властивостей і зовнішнього вигляду, захист від старіння поверхонь підлоги. У сучасних будинках можна зустріти різні види підлог: граніт, мармур, підлоги з ПВХ, лінолеум, паркет, ламінат, керамічна плитка, бетонні підлоги.

Чистка і захист твердих підлог

Хімчистка мяких меблів

У перелік послуг , що надаються нашим підприємством, входить хімічне чищення м′яких меблів і килимів. Текстильні поверхні (тканина, вовна, хутро та інші матеріали оббивки) та килимові покриття швидко забруднюються і вимагають ретельного і постійного догляду. М′які меблі в будинку або офісі не тільки предмет обстановки, що виконує декоративну функцію. Диван або ліжко, які давно не піддавалися чищенню і накопичили велику кількість пилу, створюють сприятливе середовище для появи паразитів і комах. Нездорова мікрофлора може призвести до загострення і навіть виникнення деяких захворювань органів дихання і викликати алергію. Тому настільки важливий своєчасний і професійний догляд за м′якими меблями і килимами. Чистка меблів із застосуванням сучасних хімічних засобів дозволяє не тільки повернути виробам первісний вигляд, але і підвищити термін їх служби.

Хімчистка мяких меблів

Щоденне прибирання приміщень

Спектр послуг , що надаються компанією "КЛІН СЕРВІС", включає щоденне прибирання приміщень. Охайність робочого місця - це не просто данина якимось естетичним переконанням, а нагальна необхідність, продиктована умовами сучасного життя і санітарно-гігієнічними вимогами. Таким чином, щоденне прибирання необхідне для підтримання обєкта в нормальному стані та підвищення його терміну експлуатації. Чистота і презентабельність приміщень, акуратність на робочому місці зроблять ваш бізнес успішним і викличуть довіру з боку клієнтів. Щоденне прибирання, виконане професіоналами клінінгової компанії, дозволяє зберегти експлуатаційні властивості і зовнішній вигляд поверхонь, предметів, приміщень, будівель і споруд. А висока культура обслуговування та застосування професійних засобів незмінно призведуть до якісного результату.

Щоденне прибирання приміщень

Клінінгова компанія "Clean Servis" надає послуги за європейськими стандартами та технологією. Ми вже здобули необхідні знання та практичний досвід. У арсеналі засобів з прибирання використовуєм лише професійне обладнання та хімію.

Наша мета: Донести до Вас, що звертатись до фахівців з клінінгу це вигідно. На сайті Ви більше дізнаєтесь про нашу діяльність та послуги.

Принцип роботи: Індивідуальний підхід до потреб клієнта та швидкість і якість за даступною ціною. Для оцінки вартості будь-якої роботи клінінгової компанії необхідний виїзд фахівця. Наш менеджер уточнить ваші побажання, обсяг робіт, специфіку (тип поверхонь, режим роботи та ін.)

Виїзд фахівця безкоштовний.

Як правило, у вартість послуг входять наступні витрати:
• Заробітна плата персоналу, включаючи всі податки і збори.
• Хімічні засоби та витратні матеріали, необхідні для прибирання.
• Інвентар, обладнання.
• Спеціальний одяг для персоналу.

Питання що часто задаються

Час прибирання залежить від площі та конкретного типу послуг. Ми оцінюємо роботу так, щоб ЇЇ можна було виконати максимум за 6 годин.

Кількість наших спеціалістів залежить від вказаної вами площі та об'єму прибирання.

Наші послуги треба замовляти за 2-3 дні до самого прибираня.

Ви можете розрахуватись банківською карткою або готівкою.

Для вирішення цієї прикрої ситуації ми радимо вам зв'язатися з нашими менеджерами.
 

Світлана

Прибирання приміщень

Хотіла б висловити свою вдячність компанії за дуже швидку і якісну роботу. Замовила генеральне прибирання після недобросовісного та неохайного квартиранта . Провели прибирання все ідеально чисто .Ви молодці тепер буду тільки до вас звертатися. Величезне спасибі, за таке якісне генеральне прибирання квартири. Кожен куточок був відмитий до блиску. Ніде ні пилинки, ні смітинки. Дуже вам дякую.

Клінінгова компанія Clean Servis
Клінінгова компанія Clean Servis
Клінінгова компанія Clean Servis
Клінінгова компанія Clean Servis

Клінінгова компанія Clean Servis

Компанія Clean Servis надає послуги у Дрогобичі, Трускавці, Східниці, Бориславі, Стебнику, Стрию, Моршині, Самборі.

Адреса:

Дрогобич, Львівська обл.

Графік:

ПН-СБ з 9:00 до 18:00

Телефон:

+380671295470